Sohbet odaları.net ingilizce meditasyon

Sohbet net

Sohbet odaları.net ingilizce meditasyon

12 Mart 2020 Sohbet 0

İster İngilizce öğrenmeye yeni başlamış olun, ister bir süredir dil üstünde çalışın, meditasyon gününüze eklemek için fazlaca yararlı bir uygulamadır.

Sohbetnet İngilizce öğrenen biri olarak büyümenize destek olmanın yanı sıra, işinizde daha iyi performans göstermenize ve aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde daha çok mevcut olmanıza destek olacak sayısız faydaya haizdir.

Araştırmalar, günlük meditasyon chat pratiğinin zihinsel kapasitenizi geliştirdiğini, odağı geliştirdiğini, stresi azalttığını ve depresyonu iyileştirdiğini gösteriyor.

Bu tarz şeyleri İngilizce konuşan biri tarafınca yönlendirilirken de yapmış olursanız, dinleme becerilerinizi geliştirebilir ve kendinizi dile alıştırarak yeni kelimelere maruz kalabilirsiniz.

Bu sizin için bir kazan-kazan5 fırsatı. Sohbet odaları odaları yalnız genel sağlığınızı ve refahınızı geliştirmekle kalmayacak, bununla birlikte daha iyi bir İngilizce konuşmacı olacaksınız.

Meditasyonu tutarlı bir günlük alışkanlık haline getirmek istiyorsanız, ilk başladığınızda mümkün olduğunca kolaylaştırmak istersiniz.

Basitleştir. Bazı şeyleri zorlaştırmaya çabalamayın.

Sabah rutininizin kahvaltı şeklinde varolan bir kısmından ilkin yada sonrasında, işe gitmeden ilkin yalnız derin nefes almaya ve rahatlamaya odaklanmak için beş dakika planlayarak bu alışkanlığı yaratmaya başlayın.

Chat Bilim, mevcut alışkanlıklarınızla onları yığınlar ve gerçekleştirmelerini kolaylaştırırsanız yeni alışkanlıklar oluşturmanın daha kolay bulunduğunu gösterir.

YouTube videolarını kullanabilir yada süreç süresince size rehberlik edebilecek ve sonuçlarınızı takip etmenize destek olabilecek uygulamalar bulabilirsiniz.

Meditasyonu sabah rutininizin bir parçası haline getirmenize destek olabilecek birkaç kaynak:

Insight Timer adım atmak için iyi bir uygulama. İngilizce ve öteki dillerde binlerce rehberli meditasyona haizdir. Uygulamayı indirirken “RealLife English Meditators” grubuna katıldığınızdan güvenilir olun.

İngilizce öğrenme sürecinde meditasyonun yararları hakkında daha çok data edinin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir