Sohbet İngilizce Öğrenmenin 3 Sebebi

Sohbet net

Sohbet İngilizce Öğrenmenin 3 Sebebi

26 Mart 2020 Sohbet 0
seviyeli

“Adım atmak için mükemmel olmanıza gerek yok. Fakat mükemmel olmaya başlamalısın. ” ~ Zig Ziglar

Birçok İngiliz öğrenciler için, Sohbet İngilizce akıcılık yolculuğunun en zor kısmının bu alıyor başlangıçtaki  kendi dillerinde ve kendilerini işlemelerini adım için bir tek İngilizce öğrenmeye, fakat bunu yaşamak değil.

Göreve ilk başladığınızda muhtemelen bu şekilde hissettiniz, İngilizcenizi geliştirmek için ve hatta okuma, yazma, dinleme yada konuşma zorluklarıyla karşı karşıya kalırsınız.

Birçok kez kendi korkularınız büyük bir risk benzer biçimde görünen şeyleri almanızı engelleyecektir. Korkularınız,  denemeden ilkin İngilizce’den kaçınmak için mazeretler ve nedenlerle ortaya çıkacaktır . Hata yapmaktan, dışlanmaktan korkuyorsun ötekiler olacak gruptan ve bu alay sen.

İlk adımı attığınızda ne bekleyeceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok.

Korkunun öteki tarafında ne yatıyor?

Bir çok vakit, istediğiniz ve hayal ettiğiniz her şey. Yalnız bu ilk doza haiz olmalısınız Konfor bölgenizin dışına çıkma cesareti ve büyüklüğünüze.

Kendinizi İngilizce yaşamaya adadığınızda , korkularınızı idrak etmek ve günlük olarak rahatlık alanınızın dışına çıkmanın yollarını bulmak önemlidir.

Bu makalede, RealLife İngilizce akıcılığı yolculuğunuzun kahramanı olmak istiyorsanız, her gün konfor bölgenizin dışına çıkmanın niçin bu kadar mühim olduğuna odaklanacağız.

1. Cesaret ve itimat inşa edin

“Cesaret, tüm erdemlerin en önemlisidir şundan dolayı cesaret olmadan tutarlı bir halde başka bir erdem ergonomik edemezsiniz. ” ~ Maya Angelou

En beğenilen iki Hayatınızda geliştirebileceğiniz karakterözelliği cesarettir  veitimat. Bu iki özellik ile yolunuza çıkan her türlü zorluğu üstlenebilirsiniz.

Tarihin Martin Luther King Jr., Mahatma Gandhi, Rosa Parks ve Harriet Tubman benzer biçimde en büyük liderleri baskı altındayken cesaretleri ve güvenleri ile tanınırlardı. Bu liderler için ayağa kalktı Öne çıkmak isteseler bile inandıkları şey kalabalıktan ve reddedilme korkusuyla karşı karşıya yada toplumdan dışlanmış.

Birçokları tarafınca saygı duyuldu, şundan dolayı seslerinin çoğunun neye korktuğunu söylemek sohbet için kullandılar ve netice olarak dünya genelinde büyük toplumsal hareketlere yol açtılar. miras iş ve tesiri bugün hala hissediliyor.

 Matrix, Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi benzer biçimde birçok popüler kitap ve filmimizde bile hikayeler çoğu zaman kahramanı alıyor rahatlık alanlarının dışına çıkmaya zorlandıkları ve bir takım zorlukla ve en büyük korkularıyla karşılaştıkları bir yolculukta. Bu süreçte ana karakter daha süratli, daha kuvvetli ve daha akıllı büyür ve öykü ilerledikçe daha sıkıntılı görevler üstlenebilir.

Aynı ilke sizin için de geçerlidir. Her gün İngiliz konfor bölgenizin dışına çıkarak İngilizce öğrenme yolculuğunuzun kahramanı olabilirsiniz. Her gün oldukca mühim eğer bir öykü yazma dinleme, İngilizce bu şekilde okuma ile bir kitap rahatsız etmek şeyleri halletmeye podcast anadili İngilizce için amaçlanan, katılan dil alışverişi yada WhatsApp yada bir arkadaşınızla konuşurken İngilizce Skype.

Kendinizi en iyi siz bilirsiniz. İngilizcenizin chat geliştirmek istediğinizi bildiğiniz sadece kaçındığınız belirli bölümleri vardır. Bilhassa İngilizcenizi yaşarken rahatsız hissetmenin düzgüsel bulunduğunu anlayın , sadece büyümek istiyorsanız korkularınızla yüzleşmeniz gerekir .

İngiliz konfor bölgenizin dışına çıktığınızda, kendinizi rahatsız hissetmenizi sağlayacak şeyler yaparak korkularınızla yüzleşmeye ve cesaret yaratmaya karar veriyorsunuz. Korkularından kaçma. Cesaret seç, onları almak, ve süreci tekrarlamak için itimat inşa.

2. İngilizce konfor bölgenizi genişletin

“Yaşam devamlı konfor bölgenizin haricinde bir adımla adım atar.” ~ Shannon L. Adler

İngiliz konfor bölgenizin dışına çıkmayı ve korkularınızla yüzleşmeyi öğrendikçe, kendi yeteneklerinize olan güveniniz artacaktır. Bir zamanlar dehşete düşüren şeyleri yaparken daha rahat hale geldikçe konfor bölgeniz daha da büyüyecek sen.

Her şey ivme kazanmakla ilgili. Bir korkunun üstesinden sonrasında, daha kolay hale gelir üstesinden sonrakini. Korkularınızla her karşılaştığınızda, daha büyük zorluklarla başa çıkmak için gittikçe daha çok cesaret ve itimat kazanacaksınız.

Netice olarak, İngilizce’ye bir sunum yapmak, İngilizce konuşulan bir ülkeye gezi etmek yada anadili İngilizce olan kişilerle tanışmak benzer biçimde, bu yolculuğa ilk başladığınızda mümkün olacağını düşünmediğiniz şeyleri İngilizce yapmakta rahat edeceksiniz. kendi ülkenizde.

Ne vakit sohbet İngilizce konfor bölgesini genişletmek , dilde etkileşimlerin tüm görünmektedir daha organik akış . Konuşurken dilbilginizi yada telaffuzunuzu düşünmek yerine, artık bunu düşünmenize bile gerek yok.

Salı verme Sizi geri tutan korkuların, İngilizcenizi sonuna kadar yaşama ve kendinizin en iyi versiyonu olma izni verir.

3. Hatalarınızdan öğrenin

“Çekmediğin çekimlerin% 100’ünü özledin.” ~ Wayne Gretzky

Hiçbir vakit risk almazsanız ve günlük konfor bölgenizde kalmazsanız, muhtemelen kelime dağarcığınızı, telaffuzunuzu sohbet odaları ve gramer becerilerinizi geliştirmeden daha azca hata yaparsınız.

Okulda öğretilen ne aksine, hatalar vardır iyi bir şey. Birçok durumda en iyi öğretmenimiz olabilirler şundan dolayı bizlere geri bildirim verirler. Neyi yanlış yaptığımızla ilgili olarak bizlere iyileştirmenin yollarını gösteriyoruz.

İngilizce konuşmaya çalışırken yaptığınız her hatanın arkasında öğrenilecek bir derstir. Hataları çoğu zaman kaçınmak için fena şeyler olarak algılıyoruz, sadece doğru zihniyetle, hızla onların gelişme fırsatları bulunduğunu fark edersiniz.

İngilizce’de yeni bir sözcük yada kelime kullanmaya çalıştığınızda en fena durum senaristliğini chat inanabilirler Öyleki olacağına pisliği Ve insanoğlu seninle dalga geçecek. Daha da kötüsü asla denememek olacaktır. Asla İngilizce konuşmaya çalışmazsanız, kendiniz için belirlediğiniz hedeflere asla ulaşamazsınız. Bir çok vakit insanoğlu mücadelenizi anlayacak ve hatalarınızda size destek olmaya çalışacaktır. Sadece durum bu şekilde değilse, gelişme sürecinizi destekleyen insanları bulmanız gerekir.

RealLife English akıcılığı yolculuğu süresince, büyümenizi destekleyecek ve yaptığınız hatalar hakkında size geri bildirimde bulunacak, benzer düşünen İngilizce öğrenenleri ve mentorları ile çevrelenmenize destek sağlar. Kabileniz fikirlerinizi paylaşmak ve karşılaşmadan hata yapmak için güvenli bir alan sağlamalıdır, oldukca fazla yargı.

İngilizce ergonomik yapmak ve yazışma oluşturmak için küresel İngilizce öğrenenleri destekleyen bir topluluk mu aramıştınız?

Fikirlerinizi paylaşabileceğiniz ve İngilizcenizi dünyanın her yerinden insanlarla yaşayabileceğiniz sohbet Gurubumuza yaşam boyu, sınırsız erişim sağlayacak Mahalli Daldırma Kursumuz hakkında daha çok data edinin .

Gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarma zamanı

Artık korkularınızla yüzleşmek için motive olduğunuza gore, harekete geçme zamanı. İçinizde kilitli bir potansiyel güç evrenidir.

İngilizce korkularınızdan kaçmak yerine, bugün özgür kalma sonucu verin konfor alanınızdan ve sizi rahatsız eden bir şey yapın. Pişman olmayacaksın.

En büyük gelişme, rahatlık alanınızdan ayrıldığınızda ve gerçek potansiyelinizin kilidini açtığınızda ortaya çıkar.

Bugün sıçramayı ve İngilizcenizi yaşamaya karar verin !

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir